Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, jednocześnie chcąc zapewnić oszczędność czasu, jak i najwyższe bezpieczeństwo oferujemy możliwość uzyskania porady prawnej przez internet lub telefon.

Jeżeli nie masz czasu lub możliwości spotkania się z nami osobiście, oferujemy możliwość uzyskania porady prawnej w jednej z poniżej wskazanych form.

Wideokonferencja

Porada prawna udzielania w formie wideokonferencji nie jest  żadnym novum w erze cyfryzacji. Niemniej należy się zgodzić się z tym, że pandemia wymusiła „przełamanie” i częstsze korzystanie z tej formy komunikacji, również z adwokatem.

W kancelarii adwokat Anity Śniadek-Król możecie Państwo skorzystać z tej formy komunikacji z prawnikiem i odbyć poradę prawną za pośrednictwem programu Microsoft Teams, Zoom, czy Skype. Jest to bezpieczny sposób komunikacji, połączenia są szyfrowane, co zapewnia pełną dyskrecję spotkania.  Zaletą tej formy porady jest kontakt z adwokatem „na żywo”.

Niewątpliwie będzie to coraz bardziej popularna forma spotkań. Biorąc pod uwagę fakt, iż coraz częściej Sądy decydują się na przeprowadzanie rozpraw on-line niedługo wideokonferencje będą tak powszechne jak wysyłanie  e-maili.

Porada on-line

Coraz bardziej popularną formą uzyskiwania pomocy prawnej jest porada on-line. Celem jej uzyskania należy wypełnić poniższy formularz i poczekać na kontakt ze strony adwokata.

Porada telefoniczna

Bardzo powszechną forma kontaktu z kancelarią adwokacką. Powszechnie używana, umożliwiająca szybki kontakt i rozwiązanie problemu prawnego.