ADWOKAT

Anita Śniadek-Król

Risus suspendisse a orci penatibus a felis suscipit consectetur vestibulum sodales dui cum ultricies lacus interdum.

Anita Śniadek-Król jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. W dniu 10 lipca 2013 r. ukończyła studia z wynikiem bardzo dobrym. Pracę magisterską pt. „Pracowniczy obowiązek zachowania tajemnicy pracodawcy” obroniła w Katedrze Prawa Pracy pod kierunkiem prof. dr hab Zbigniewa Górala.

W toku pięcioletnich studiów magisterskich uzyskała czterokrotnie listy gratulacyjne od Rektora Uniwersytetu Łódzkiego za wyróżniające się wyniki w nauce. Była również czterokrotnie nagradzana stypendium naukowym za bardzo dobre wyniki w nauce. Już w trakcie studiów, tj. od 2011 r.  rozpoczęła praktykę zawodową świadcząc pomoc prawną w Fundacji Academia Iuris.

W 2012 r. brała udział w programie edukacyjnym wymiany studentów, w ramach którego studiowała na Uniwersytecie w Atenach. Anita Śniadek-Król odbyła aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi, którą zakończyła złożeniem egzaminu adwokackiego.

Aktualnie jest członkiem Łódzkiej Izby Adwokackiej. Prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego, administracyjnego, jak i karnego na terenie województwa łódzkiego (Sieradz, Wieluń, Zduńska Wola, Łask, Pabianice, Łódź), jak i wielkopolskiego (Kalisz, Ostrów Welkopolski).